0507 762 18 83
Straplez Gelinlik Modelleri 2019 ─ Meton Photography

Sabırsızlıkla beklediğiniz güne az kaldı. Belki de kendinize en özendiğiniz gün geldi ve çattı.Sizi daha çok heyecanlandırmak gibi olmasın ama düğününüzün en önemli ayrıntısı gelinlik, tabiki damattan sonra 🙂 Bu aşamada damat adayı gibi büyük bir ayrıntıyı hallettiğimize göre şimdi 2017’nin en trend gelinliklerinin neler olduğuna göz atalım.

Beraber hayalinizdeki gelinliği baştan aşağı beraber tasarlayalım.

İlk olarak gelinlikte ki etek tipine karar verelim ;

1. Balo Kesim Gelinlik Modelleri (prenses model) : Kabarık görünümlü
balo-kesim-gelinlik-modelleri
2. A Kesim Gelinlik Modelleri: Çan şekilli (evaze kesim)
a-kesim-gelinlik-modelleri
3. Dar Kesim Gelinlik Modelleri : Bel oyuntusu olmayan kesim düz kesimdir
dar-kesim-gelinlik-modelleri
4. Yarım Deniz Kızı(Balık model) Gelinlik Modelleri : Kalçanın sarılıp dizden aşağı açılması
balık-gelinlik-modelleri
5. Kısa Etek Gelinlik Modelleri :Diz altı ve diz üstü modeller
kisa-etek-gelinlik-modelleri

2017 senesinde sade ve zamansız gelinlik modelleri tercih ediliyor . Dar kesim gelinlik, A kesim gelinlik ve balık kesim gelinlik modelleri bu sene en çok tercih edilen gelinlik modelleri.
Bu aralar elbise gelinlik diye bir deyimi sık sık duyuyoruz. Gelinlik modellerinde etek kısmı daha minimal olan modeller daha modern görünüme sahip diyebiliriz.
Kabarık gelinlik giymemek sizi tedirgin hissettirebilir. Gelinliğim çok sıradan ve basit mi olacak hissine hemen kapılmayın.
O günün en göz alıcı ve en zarif kadını, gelinlik giymiş birinden başkası olmaz.

Gelinliğin üst kısmını seçerken straplez modeller yerine omuz detayları olan gelinlikler daha modaya uygun bir görünüm sağlar. Burcu Biricik’in aylar sonra bile unutamadığımız kır düğününde giydiği gelinlik buna çok güzel bir örnek.Banu Güven tasarımlı gelinliği ile Burcu Biricik omuz üzerine işlemeler ve sırt detayıyla unutamayacağımız bir gelin oldu.
burcu-biricik-gelinlik-modeli

Omuz üzerine tül işlemeler ya da ince askılar üzerine işlemeler sizi ihtişamlı gösterir.Bu senenin en çok konuşulan gelini Fahriye Evcan’nın gelinlik seçimi ince askılar üzerinde pul ve dantel işlemeli balık bir model oldu. Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinlik hem dekoltesiz masum bir görümü verirken aynı zamanda kadınsı bir görünümü gözden kaçırmıyor.
fahriye-evcen-gelinlik-modeli

Bu senenin trend gelinliklerinde etek kesimi kabarık olmayan modeller , v yakalar ,işlemeler ve dantel detayları göz önünde.
Gelinliğinizde ilk olarak nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verin. Sonrasında karar vermeniz gereken detay ;sade , ihtişamlı veya sıra dışı bir görünüm için tül ,saten ve işlemeli gelinlik seçenekleri tercih edilmeli. Hayalimizdeki gelinliği bulmak için karar merceğini daraltmakta fayda var. İkinci adımımız modaya uygun işlemeli yakalar , sırt dekolteleri , küçük çiçek detaylarıyla modern ve zamansız gelinlik görünümü elde edebilirsiniz.

Düğün Çekimi Paket fiyatları İçin Burayı Tıklayın

Yazar: Emel GÜLOĞULLARI

Cevap Bırakın