0507 762 18 83
Dünya Güzeli Azra Akın Gelin Oldu

Dünya Güzeli Azra Akın gelin oldu.Dünyanın en sempatik ve mütevazı gelininin nasıl bir düğünü tercih ettiği ve Cemil İpekçi imzalı gelinliği ilgili tüm ayrıntılar yazımızda 🙂

dünya-güzeli-gelin-trakya-dügünü

2002 yılında Kainat Güzeli seçilerek doğal güzelliğiyle herkesi büyüledi.Tamda o gün Cemil İpekçi’nin muhteşem elbisesiyle hafızamızdan uzun süre silinmedi. Sonrasında doğallığı ve sempatikliğiyle kendisini epey sevdirdi.

dunya-guzeli-azra-akin

Dört yıldır Atakan Koru ile beraber olan çift, sakin ve gözlerden uzak bir birliktelik yaşamaktaydı.Bu güzel çift 24 Ağustos tarihinde dünya evine girerek kendilerinden yine sempati ile bahsettirmeyi başardı.

azra-akin-gelinlik

Azra Akın mütevazı yaşam tarzına yakışan kır düğünü tercih etti.Birinci düğünü gündüz saatlerinde bir kır alanında oldu..Gelinliği; kır düğün tarzına en yakışan bohem bir görünümle 70 ‘lerin ruhunu yansıtıyordu.

azra-akin-gelinlik2

İsrailli gelinlik tasarımcısı olan Galia Lahav  ile çalışmayı tercih etmiş. Galia Lahav bohem görünümlü gelinliği ince saydam kumaşlar ve belli belirsiz transparan detaylarla bezenmiş.
İki ince ip, askı kullanılarak sırt dekoltesinden farklı yerlere dikilmiş. File detaylar ise gelinliğin bohem ve 70’ler ruhunu tam anlamıyla yansıtmış .Bel detayındaki ince ip kemer , hafif beli sıkıştıran duruşuyla bel oyuntusunu belirgin hale getirilmiş.

azra-akin-gelinlik3

En sevdiğim detayları ise öndeki yırtmajı ve uzun kuyruğuydu bu detaylar ise bir kuğuyu andırı.Eşi Atakan Koru ‘nun papyon ve kravat tercih etmeyişi klas görünümünü destekleyen bir hamle olmuş. Ayakkabılarına da bayıldığımızı söylemeden edemeyeceğiz.

azra-akin-evlendi

İkinci düğünleri Erdine ‘nin Keşan ilçesinde gerçekleşti.Geleneksel bir düğün tercihi olan Azra Akın ‘ın aşırı eğlenceli olan düğünün de anlaşılan herkesin gecesi bol oynamalı geçmiş .Gelinliği Cemil İpekçi ‘nin özel tasarımı. 2 ay boyunca özenle hazırlanmış bir gelinlik.Bizim topraklarımıza çok yakın geldi. Bizim kültürümüzü benzersiz bir şekilde yansıtılmış.Gerdanındaki oya kolyeden omuz detaylarından tutun tüm etek bölümü iğne oyasıyla işlenmiş.Cemil İpekçi yine benzersiz yaratıcılığı ve işçiliği ile bizleri gelinliğe hayran bıraktı.Gelinlikten öyle büyük bir enerji aldık ki bıraksalar kendi oynayacak gibiydi 🙂

azra-akin-gelin-oldu

Azra‘nın böylesine güzel bir enerji vermesindeki en büyük sebep kendi gibi olmasıydı.. Kadınların kaskatı saçlarıyla, içinde rahat ve mutlu hissedemediği gelinliklerin dışında o sadece kendisi gibi olmuştu.Bu kadar çok beğenmemizin nedeni sade makyajı ve doğal saçlı haliyle bizim topraklarımızın gelini olmasıydı.

azra-akin-gelinlik-modeli

Bir birlerine çok yakışan çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz, gözlerinizdeki ışıltı hiç eksik olmasın.

Düğün Çekimi Paket fiyatları İçin Burayı Tıklayın

İçerik Editörü

Emel GÜLOĞULLARI

Cevap Bırakın